english

Для чого програмісту знати англійську мову

Hello, World, друзі! Хочеться звернути увагу на необхідність вивчення англійської мови. Для чого програмісту треба знати хоча б на базовому рівні англійську. Про це і поговоримо. 

За статистикою, понад 75% замовлень на розробку надходить від іноземців і майже всі замовники надають перевагу спілкуванню англійською мовою.

Тим, хто не впевнений в тому, що потреба у вивченні іноземної мови таки є, наведу кілька вагомих аргументів.

Розуміння термінології.

Синтаксис якщо не всіх, то більшості мов програмування бере за основу ключові слова на англійській мові.

Читання технічної документації.

Практично всі довідкові матеріали та технічні завдання написані англійською мовою.

Спілкування з клієнтами.

Багато закордонних компаній активно користуються послугами українських айтішників і, для того, аби достеменно розуміти потреби клієнтів, просто таки необхідно знати англійську мову. І знати її треба добре.

Вивчення літератури.

Новітні статті та книги у сфері ІТ публікуються англійською мовою. Програмістам завжди потрібно тримати руку на пульсі останніх оновлень та новин. Тому є необхідність вчити мову.

Відвідування он-лайн курсів та вебінарів.

В інтернеті можна знайти сотні курсів від гуру програмування. Більшість з них англійською. Також компанії або спеціалісти частенько проводять якісь тренінги або вебінари на різну тематику. То ж корисним буде знати англійську. 

Пошук рішень в мережі.

В своїй роботі всі періодично стикаються зі складними завданнями та проблемами, вирішення яких можна знайти в англомовному секторі інтернету.

Шанс отримати роботу за кордоном.

Ні для кого не секрет, що майже всі ІТ-гіганти знаходяться у Сполучених Штатах Америки. До подібних компаній постійно ведеться набір спеціалістів. Для спілкування з колегами та керівництвом необхідно знати англійську.

Хочеш працювати у Кремнієвій Долині? – Вчи англійську!

Залишити відповідь